05.06.2023 Kolmas Rohelise lipu tunnustus

Aitäh tunnustuse eest! Anname jätkuvalt oma panuse meie planeedi ning elukeskkonna paremaks muutmisesse andes lastele edasi hoiakud ja mõtteviisi, mis loodust armastavad, austavad ja väärtustavad.

04.06.2021 Teistkordne Rohelise lipu tunnustus

4. juunil toimunud Rohelise kooli tunnustusüritusel pälvisime teistkordselt rahvusvahelise keskkonnamärgise Roheline lipp oma jätkuva loodust ja keskkonda hoidva tegevuse ning rohelise mõtteviisi lasteni viimise eest.

05.06.2020 Presidendi tänusõnad

Esitasime edukalt Rohelise kooli vahearuande ja saime heakskiidu lipu kasutamiseks ka edaspidi.

05.06.2019 Rohelise lipu tunnustus

5. juunil 2019 toimus Tallinnas rahvusraamatukogu saalis Rohelise kooli tunnustusüritus, kus Anni lasteaeda tunnustati 27 teise lasteaia ja kooli hulgas esmakordselt ülemaailmse keskkonnaharidusliku ökomärgisega Roheline lipp. Rohelise lipu pälvisime samal õppeaastal, kui programmiga liitusime.