HOB`s adventure – hands on biodiversity

Anni Lasteaed osaleb Erasmus+ programmi projektis “HOB`s adventure – hands on biodiversity”.

Projekt kestab 1. septembrist 2018 – 31. augustini 2020.

Projekti juhtpartner on MTÜ Koolitus- ja Nõustamiskeskus HARED, teiseks partneriks Eestist on Lehola Keskkonnahariduskeskus. Rahvusvahelisteks koostööpartneriteks on Läti, Sloveenia ja Island. Projekti sisuks on praktilise tegevuse ja digiõppe lõimimine toataimede näitel. Ühiselt koostatakse kogumik tegevusjuhistest õpetajatele, milliseid tegevusi ja kuidas võiks selles valdkonnas läbi viia. Projekt toetab Rohelise kooli programmi teemasid „Elurikkus“, „Globaalne kodakondsus“ ja „Tervis ja heaolu“. Projekt on mõeldud 5-9 aastaste laste õpetajatele.

Eestist osalevad 10 kooli ja lasteaeda:

Pärnu Kuninga tänava Põhikool, Muraste Kool, Jüri Gümnaasium, Tallinna Kuristiku Gümnaasium, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Rakvere Rohuaia Lasteaed, Pärnu Kesklinna Lasteaed, Tallinna Lehola Lasteaed, Tallinna Liivalossi Lasteaed, Anni Lasteaed.

Projekti kodulehekülg http://hared.ee/hobs-adventure

Projekti tulemusena valmis kogumik tegevuste, tunnikavade ja projektidega 5-9 aastastele lastele. Vaata käsiraamatut inglise keeles.

Käsiraamat eesti keeles: HOB handbook- eesti keeles