Teised meist

Olen lasteaiaga väga rahul. Aitäh! (Lapsevanem, aprill 2017)

Suurimad tänud tublile Anni Lasteaia tiimile (Lapsevanem, aprill 2017)

Olen Anni Lasteaiaga VÄGA RAHUL 🙂 (Lapsevanem, aprill 2016)

Suured tänud kogu lasteaia perele hooliva ja lapsesõbraliku õhkkonna eest lasteaias. (Lapsevanem, aprill 2016)

Lapsevanem lasteaiast: http://naine24.postimees.ee/3311417/katlin-konstabel-ma-tahan-et-mu-laps-tahaks-hommikul-kooli-minna-nututa

Suured tänud toredatele Anni Lasteaia õpetajatele! (Lapsevanem)

Mul on hea last hommikul lasteaeda tuua, sest ma tean, et tal on seal hea ja turvaline ning ta saab iga päev uusi teadmisi ja kogemusi. Aitäh! (Lapsevanem)

Teie juurde on hea ja rahulik last hommikul tuua – me justkui ei tule lasteaeda, vaid kui päevakodusse. Lapsevanematena on meil kindlustunne, et kõik on väga hästi ja õhtul lapsele järgi tulles saame sellele iga päev kinnitust kollektiivi ja laste rõõmsatest nägudest. Suurimad-suurimad tänud! (Lapsevanem)

Soovin jõudu õpetajatele ja kogu lasteaia personalile. Väga tublit tööd teete. Lapsevanematele pakutavad koolitused on suurepärased 🙂 (Lapsevanem)

Mulle meeldib Anni lasteaed, olen väga rahul. (Lapsevanem)

Päike särab Teie majas justkui iga päev! Olete leidnud õiged õpetajad/tädid ja see on hästi tore. (Lapsevanem)

Anni lasteaed on lapsesõbralik lasteaed, kus lastele on loodud soe ja hooliv keskkond. (Lapsevanem)

Meile meeldib väga Anni lasteaed! Oleme rahul ja kiidame teistelegi. Väga armas ja kodune maja, just nagu väikesele lapsele vaja. (Lapsevanem)

Anni Lasteaia ülesehitus meeldib väga. Kui laps rõõmuga lasteaias käib, siis peab see üks tore koht olema. (Lapsevanem)