Teised meist

Olen väga rahul Anni lasteaiaga ja olen seda ka tuttavatele soovitanud. Siiamaani parim lasteaia kogemus. Nii lapsele kui ka lapsevanematele info ja tagasiside jagamise suhtes. (Pätude rühma lapsevanem, aprill 2022)

Õpetajad on vastutulelikud, mis loob hubast ja turvalist õhkkonda lastele. Lasteaed on hästi varustatud ja turvaline. Olen väga rahul! (Muumide rühma lapsevanem, aprill 2022)

Olen väga tänulik, et nii palju tagasisidet jagate lapse arengust. (Pätude rühma lapsevanem, aprill 2022)

Kallid Anni lasteaia kasvatajad! Mõtlesime, et tahame kord lihtsalt aitäh öelda meie tütre kasvatusse ja haridusse tehtud panuse eest! Meile väga meeldib Teie suhtumine lastesse ja lasteaia elu korraldus. Meeldib Teie loov suhtumine haridusprotsessi, reageerimine jooksvatele probleemidele ja hea tahe! Väga meeldivad igasugused põnevad initsiatiivid ja tegevused. Spordipäevad, telgis ööbimine, laadad jms ettevõtmised E-le igal juhul väga meeldivad, jäävad pikaks ajaks meelde ja ta ootab neid. Meil on siiralt hea meel, et meie äraolekul E. kõrvalt ümbritsevad teda sellised professionaalsed, loomingulised ja sõbralikud inimesed. Ja tagantjärgi tarkusena oleme väga rahul oma lasteaia valikuga. (Pätude rühma lapsevanem, märts 2020)

Olen väga rahul! (Pätude rühma lapsevanem, aprill 2019)

Kiidan kõiki töötajaid, kogu pere ja muidugi ka laps lasteaia valikuga väga rahul! (Pätude rühma lapsevanem, aprill 2019)

Tore lasteaed! (Pätude ja Muumide rühma lapsevanem, aprill 2019)

Olen lasteaiaga väga rahul. Aitäh! (Lapsevanem, aprill 2017)

Suurimad tänud tublile Anni Lasteaia tiimile (Lapsevanem, aprill 2017)

Olen Anni Lasteaiaga VÄGA RAHUL 🙂 (Lapsevanem, aprill 2016)

Suured tänud kogu lasteaia perele hooliva ja lapsesõbraliku õhkkonna eest lasteaias. (Lapsevanem, aprill 2016)

Lapsevanem lasteaiast: http://naine24.postimees.ee/3311417/katlin-konstabel-ma-tahan-et-mu-laps-tahaks-hommikul-kooli-minna-nututa

Suured tänud toredatele Anni Lasteaia õpetajatele! (Lapsevanem)

Mul on hea last hommikul lasteaeda tuua, sest ma tean, et tal on seal hea ja turvaline ning ta saab iga päev uusi teadmisi ja kogemusi. Aitäh! (Lapsevanem)

Teie juurde on hea ja rahulik last hommikul tuua – me justkui ei tule lasteaeda, vaid kui päevakodusse. Lapsevanematena on meil kindlustunne, et kõik on väga hästi ja õhtul lapsele järgi tulles saame sellele iga päev kinnitust kollektiivi ja laste rõõmsatest nägudest. Suurimad-suurimad tänud! (Lapsevanem)

Soovin jõudu õpetajatele ja kogu lasteaia personalile. Väga tublit tööd teete. Lapsevanematele pakutavad koolitused on suurepärased 🙂 (Lapsevanem)

Mulle meeldib Anni lasteaed, olen väga rahul. (Lapsevanem)

Päike särab Teie majas justkui iga päev! Olete leidnud õiged õpetajad/tädid ja see on hästi tore. (Lapsevanem)

Anni lasteaed on lapsesõbralik lasteaed, kus lastele on loodud soe ja hooliv keskkond. (Lapsevanem)

Meile meeldib väga Anni lasteaed! Oleme rahul ja kiidame teistelegi. Väga armas ja kodune maja, just nagu väikesele lapsele vaja. (Lapsevanem)

Anni Lasteaia ülesehitus meeldib väga. Kui laps rõõmuga lasteaias käib, siis peab see üks tore koht olema. (Lapsevanem)